Piyetra Ne Yapar?
Grafik Tasarım
Grafik Tasarım


Biz firmanızın tüm reklam tasarım işlerini üstleniriz. Yeni fikirler karşısında, heyecanlı ve cesaretliyiz; inanıyor, sonra hayat veriyoruz. Dinamik ve enerji dolu tasarım ekibimiz ile A’dan Z’ye “tasarım” adı altında aklınıza gelen her çalışmayı yapıyoruz.

Eğer isterseniz tüm tasarım işlerinizi baskıya hazır hale getirir, üretim sürecini doğru biçimde gerçekleştiririz.Biz sizinle aynı dili konuşur, projenizi sizin gibi sahipleniriz. Bu sayede harcadığınız zamanı minimuma düşürürken; size en verimli ve en kaliteli hizmeti sunarız.

Web Tasarım


Şirketinizin internet üzerinde doğru temsil edilmesi, kurumsal yapınızın en önemli öğelerinden biri. Şirketinizin kurumsal çizgilerini taşıyan, siz ve müşterilerinizin ihtiyacına uygun tasarlanmış bir web sitesine sahip olmak istemez misiniz? Bizce istersiniz.

Markanızı anlatacağınız mecra; ister web sitesi, isterse mobil uygulama olsun başarılı olmasının ilk şartı kullanışlı ve dikkat çekici bir tasarıma sahip olmasıdır. Deneyimli web tasarımcılarımız; tasarım ve yazılım konusunda size büyük bir memnuniyetle yardımcı olacaklardır. Güncel, kolay anlaşılır, mesajını iletebilen, güçlü ve etkileyici tasarımlar ile kurumsalınızı interaktif ortama taşımanıza yardımcı olabiliriz.

Web Tasarım
Medya Planlama
Medya Planlama


Tüketici tercihlerini dikkate alarak; markanızı daha değerli kılmak adına, ürün ile entegrasyonunu sağlayabiliriz. Hedef kitlenizi de analiz ederek markanızın doğru zaman dilimi içerisinde, uygun reklam mecralarında yer almasına da yardımcı olabiliriz.

Ürün ile tüketici buluşmasında iletişimin önemine inanıyoruz. Sürekli değişen medya tüketim alışkanlıklarına göre; TV, basın, radyo, dijital medya, sosyal medya, web sayfası, dergi, gazete, sinema ve mobil mecralarda tüketiciyi sizinle buluşturuyoruz.

Stüdyo Pi


Piyetra ailesinden olan Stüdyo-Pi, ihtiyaca yönelik video ve fotoğraf çekimleri yapar. 180 m²’lik stüdyosunda, geniş ekipman yelpazesine sahiptir.

Deneyimli ve dinamik ekibi ile çözüm odaklı çalışan Stüdyo-Pi, sizlere en iyisini ve mükemmelini sunmak için çalışır.

Pi’nin stüdyosunda her türlü ışık-ses ve kamera sistemi bulunmaktadır. Ayrıca Kocaeli'nin en kapsamlı yeşil ekran stüdyosunu bünyesinde barındırmaktadır..

Stüdyo-Pi fotoğrafa gönül veren ve hobi olarak fotoğraf çekmeyi seven herkes için stüdyosunda profesyonel fotoğraf eğitimleri vermektedir.

Stüdyo Pi
0 (262) 323 19 95 ‘ten bize ulaşabilir ya da iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.
İletişime Geç!
Görsel İletişim ve Grafik Tasarim
Tasarım Toplantısı
Logo Tasarım