Piyetra Günlük
Ürojinekoloji Akademisi

Ürojinekoloji Akademisi

Özge Çoker
Özge Çoker
Grafik Tasarım / 19 Temmuz 2016

Çeşitli projelerde birlikte çalışma fırsatı bulduğumuz Prof. Dr. Eray Çalışkan Hocamız ile alanlarında başarılı değerli doktorlarımızın başlattığı Ürojinekoloji Akademisi’nin çalışmalarını üstlendik.

Tam kapsamlı ajans hizmeti sunduğumuz projede web sitesi, tasarım + baskı ve fotoğraf çekimleri yaptık.

Nacizane akademi hakkında bilgi vermemiz gerekirse;

Farkı projelere imza atmaya kararlı olan değerli doktorlarımız meslektaşları için Ürojinekolojik Anatomi ve Canlı Cerrahiler kongresini düzenledi.

“Cerrahiyi yapıp seyrettirmeyi değil, ameliyatı yapmayı öğretmeyi” hedefleyen akademi, bu amaçla eğitim programları oluşturarak kursiyerlere branşlarında kaçırılmayacak bir fırsat sundu.

Anatomiye hakim olmalarını sağlayan taze kadavra kursu ile ürojinekolojik cerrahiyi uygulama fırsatı bulan kursiyerler, canlı cerrahiye katılarak donanımlı bir eğitim alma imkanı buldular.

Bu noktada ajans hizmeti sunduğumuz projede ilk etapta web sitesi tasarımı yaptık. Kullanıcıların eğitim programları hakkında bilgi sahibi olacakları, kurslara katılabilecekleri, online kayıt formlarına kolaylıkla ulaşabilecekleri bir web sitesi tasarladık.

İkinci olarak; katılımcılar için davetiye tasarımları + baskı, programlar hakkında doktorların bilgilendirilmesi için mailing tasarımları hazırladık.

Son etapta ise pratik kadavra kursu ve canlı operasyonların gerçekleştirildiği eğitimlerde fotoğraf çekimi yaptık.

Bu çalışmamızın ana fikrini soracak olursanız fotoğraf çekimi bu işin en can alıcı kısmıydı...

http://www.urojinekolojiakademisi.com/

Ürojinekoloji Akademisi

Kategoriler

Yazarlar

Güncel Yazılar

Takipte Kalın

"Ürojinekoloji Akademisi" başlıklı yazımızı beğendiniz mi? O zaman yeni yazılarımızdan haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın, sizi haberdar edelim