Piyetra Günlük
Promast

Promast

Emre Özdemir
Emre Özdemir
Web Tasarım / 24 Mart 2015

Geçtiğimiz günlerde web alanındaki çalışmalarımızın hız kazandığını söylemiştik. 

Yapı sektöründe önemli bir firma olan Promast’ın web sitesini hazırladık. 

Aerosol PU köpükler, silikon, poliüretan ve hibrit bazlı mastikler ile yapıştırıcıların üretimini yapan Promast, yapı sektörünün ihtiyacı olan, montaj, izolasyon, boşluk doldurma ve sızdırmazlık uygulamalarına odaklanmış yenilikçi bir üretici firma. 

“Sadece Ürün Değil Fark Üretmek İçin Çalışıyoruz” anlayışı ile yolan çıkan Promast'a markasının değerini yansıtacak bir web sitesi hazırlamak bizim için çok keyifli oldu. 

Sürecimiz; en iyisini yapmak için karşılıklı fikir alışverişleri ile başladı. "İşte bu" dediğimiz doğru noktaya geldiğimizde tasarım aşamasına geçtik. Yolun ikinci aşamasını da tamamladıktan sonra web sitesinin kodlama kısmına geçtik. Tüm bu yaratım sürecinin sonunda elimizde hiç kullanılmamış, sıfır, yepyeni Piyetra ürünü bir tasarım ortaya çıktı. 

Son olarak, içerik girişlerini tamamlayarak sitemizi teslim etmeye hazır hale getirdik. Bu süreçte firma olarak bize her konuda destek sağlayan Promast ekibine çok teşekkür ediyoruz…

Ziyaret etmek isterseniz;

http://www.promast.com.tr

Kategoriler

Yazarlar

Güncel Yazılar

Takipte Kalın

"Promast" başlıklı yazımızı beğendiniz mi? O zaman yeni yazılarımızdan haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın, sizi haberdar edelim