Piyetra Günlük
Doç. Dr. Teoman Kılıç Web Sitesi

Doç. Dr. Teoman Kılıç Web Sitesi

Özge Çoker
Özge Çoker
Web Tasarım / 19 Aralık 2014

Geçtiğimiz günlerde bir sağlık firmasının fotoğraf çekimi ve kurumsal kimlik çalışmasını yaptığımızdan bahsetmiştik.

Sağlık sektörüne attığımız ilk adım ikincisini getirdi; ve KOÜ Tıp Fakültesi Kardiyoloji Ana Bilim Dalı İnvazif Kardiyoloji Araştırma ve Uygulama Birimi'nde Kardiyoloji Ana Bilim Dalı öğretim üyesi Doç. Dr. Teoman Kılıç'ın web sitesi çalışmasını üstlendik.

Basında sık sık haberlerine denk geldiğimiz,  sağlık alanında ilklere imza atmış değerli doktorumuzun çalışmalarını paylaşacağı web sitesi için bizi tercih etmesinden gurur ve mutluluk duyduğumuzu öncelikle belirtmek isteriz.

 Günümüzde internetin hayatlarımızda ne kadar büyük rol oynadığı inkar edilemez bir gerçek...

Yaşadığımız dönemde bir web sitesi sahibi olmak sizi her an ulaşılabilir kılarken dijital anlamda kartvizitiniz olur. Şimdi çalışmasını yaptığımız iş doğrultusunda bakarsak;

Bir doktor olarak web sitesine sahip olmak size ne kazandırır?

Uzmanlığınıza ihtiyaç duyan hastaların sizinle irtibat kurmasını sağlar. Çalışmalarınızı bundan daha güzel paylaşacağınız bir dijital platform bulmanız neredeyse imkansız. Profesyonel ilgi alanlarınızı rahatlıkla ön plana çıkartabilme imkanı tanır. Söylemek istediğiniz her şeyi web sitesi ile hastalarınıza iletebilirsiniz. Kısacası kendinizi tanıtmanız için web siteniz dijital ortamda sağ kolunuz olur.

Kategoriler

Yazarlar

Güncel Yazılar

Takipte Kalın

"Doç. Dr. Teoman Kılıç Web Sitesi" başlıklı yazımızı beğendiniz mi? O zaman yeni yazılarımızdan haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın, sizi haberdar edelim